ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Вратарят Леандро Рекена от чилийския Кобресал се превърна в истински хит в социалните мрежи, където се споделя видео с неговия гол във вратата на Коло Коло при победата на тима си с 3:1.

В 77-ата минута, при резултат 2:0 в полза на Кобресал, 35-годишният аржентинец от собственото си вратарско поле опита подаване към един от нападателите на отбора. Топката обаче прехвърли вратаря на Коло Коло Браян Кортес, който беше излязъл много напред, и влезе във вратата. Кортес беше съсипан от подигравки в интернет пространството  заради огромната глупост, която направи.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

"Ако не беше детската му проява, нямаше как топката да влезе в мрежата. Голът е по-скоро негов", коментират фенове.

Преди това Гийермо Пачеко откри резултата в осмата минута, а в 34-ата Сесилио Уотърман покачи на 2:0 от дузпа. Крайното 3:1 беше оформено от 17-годишния Дамиан Писаро, който се разписа за Коло Коло в добавеното време.

Уачипато и Универсидад Католика са лидери в класирането на чилийския шампионат с по 18 точки. Кобресал е пети с 14 т., а Коло Коло е осми с 11 т.