Ето как прогнозираха мача представителите на efbet Лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Манчестър Юнайтед победи Евертън с 2:0 у дома в среща от 28-ия кръг на английската Висша лига. Така "червените дяволи" прекъснаха серия от две поредни загуби.

Манчестър Юнайтед получи дузпа в десетата минута за удар на Джеймс Тарковски в крака на Алехандро Гарначо. Бруно Фернандеш застана зад топката и я насочи във вратата за 1:0.

В средата на първата част Джеймс Гарнър можеше да изравни за "карамелите", но стреля над вратата.

Последваха пропуски пред двете врати, за да се стигне до втора дузпа за Манчестър Юнайтед след нарушение на Бен Годфри срещу Гарначо.

Маркъс Рашфорд застана зад топката и излъга Джордан Пикфорт, изчаквайки го да се хвърли, и го преодоля за 2:0.

В първите минути на втората част Алехандро Гарначо пропусна да вкара за Манчестър Юнайтед, а Абдулай Дукур за Евертън.

До края имаше опасности и пред двете врати, но не се стигна до промяна на резултата.

Манчестър Юнайтед е на шеста позиция с 47 точки, докато Евертън е на 16-о място с 25.