Дженоа нямаше проблеми срещу аутсайдера Сасуоло, и го би с 2:0 в мач от 18-ия кръг на Серия “А”. Италианският национал Алберто Джилардино откри от дузпа в 28-ата минута, а Андреа Бертолачи се разписа за 2:0 секунди преди почивката след асистенция на Конате.

Катания победи Болоня с 2:0. Гонсало Бергесио откри в 23-ата минута, а един от двамата италианци в стартовия състав – Франческо Лоди, покачи в 66-ата от дузпа и реши всичко. С този успех Катания остана на последно място във временното класиране, но поне се изравни по точки (13) с предпоследния Ливорно.

Ювентус – Рома 3:0
1:0 Артуро Видал (17), 2:0 Леонардо Бонучи (48), 3:0 Мирко Вучинич (77-дузпа)
06.01.14
13:30 ч.
Наполи – Сампдория 2:0
1:0 Дрийс Мертенс (53), 2:0 Дрийс Мертенс (62)
06.01.14
16:00 ч.
Катания – Болоня 2:0
1:0 Гонсало Бергесио (23), 2:0 Франческо Лоди (66-дузпа)
06.01.14
16:00 ч.
Дженоа – Сасуоло 2:0
1:0 Алберто Джилардино (28-дузпа), 2:0 Андреа Бертолачи (45)
06.01.14
16:00 ч.
Милан – Аталанта 3:0
1:0 Кака (35), 2:0 Кака (65), 3:0 Брайън Кристанте (67)
06.01.14
16:00 ч.
Парма – Торино 3:1
0:1 Чиро Имобиле (21), 1:1 Марко Маркиони (34), 2:1 Алесандро Лукарели (45), 3:1 Амаури (70)
06.01.14
16:00 ч.
Удинезе – Верона 1:3
0:1 Лука Тони (8), 0:2 Лука Тони (39), 1:2 Роберто Перейра (43), 1:3 Хуан Мануел Итурбе (70)