Дженоа и Лацио завършиха 0:0 в мача си от 24-ия кръг на италианската Серия „А”. И двата тима имаха своите шансове да спечелят трите точки, но в крайна сметка трябваше да прибавят само по една към актива си.

В 5-ата минута вратарят на домакините Матия Перин спаси силен шут на Марко Пароло. „Орлите” бяха много близо до гола и в 18-ата минута, когато след удар на Стефано Маури топката срещна гредата.

След почивката и стражът на гостите Федерико Маркети се намеси решително в 63-ата минута при удар с глава на Сусо. Десетина минути по-късно Балде Кейта шутира, но слабо и право в ръцете на Перин.

След равенството Дженоа е на 15-а позиция с 25 точки, а Лацио е на осмо място с 33 точки преди останалите срещи от кръга.

Резултати, програма и класиране в Италия - ТУК !!!