Бившият нападател на Лудогорец - Джонатан Кафу, вкара гол за Бордо в гостуването на Дижон, но това не бе достатъчно за "жирондинците" и те отстъпиха с 2:3. Другото попадение бе дело на Малком  и бе истински шедьовър.

За победители се разписаха Седрик Ямбере, Бенжамен Жано и Уесли Саид.

Кафу се разписа в 13-ата минута, след като бе на точното място при избита от вратаря топка. Седрик Ямбере изравни с глава за Дижон в 34-ата минута.
С тупалка от около 35 метра с левачката Малком вкара впечатляващ гол, с който изведе напред своя Бордо в 36-ата минута - 2:1.

Бенжамен Жано обаче отново изравни резултата за Дижон, вкарвайки за 2:2 в 54-ата минута, след като засече отблизо ниско центрираната топка. Малко преди последния съдийски сигнал Уесли Саид с премерен удар донесе дори пълния успех за Дижон с 3:2.

Победителите изпревариха Бордо в класирането и заеха 10-а позиция с 21 точки, докато "жирондинците" останаха с 20.