Фулъм победи Тотнъм с изпълнение на дузпи (5:3) след 1:1 в редовното време в двубой от втория кръг на Карабао Къп.

Домакините от Фулъм започнаха по-добре, но в 7-ата минута удар с глава на Родриго Муниз мина покрай вратата.

В 19-ата минута Мики ван де Вен докосна топката след удар на противников играч и така я направи невъзможно за спасяване за Фрейзър Форстър – 1:0 за Фулъм.

Точно преди края на полувремето Форстър спаси тима си от втори гол, спасявайки нов удар с глава на Муниз.

Гостите от Тотнъм успяха да изравнят в 56-ата минута, когато Иван Перишич центрира в наказателното поле, намирайки Ричарлисон и бразилецът с глава порази вратата на съперника за 1:1.

До края на редовното време нямаше повече голове и така мачът се реши с дузпи.

Фулъм вкара и петте си изпълнения от бялата точка, докато Давинсон Санчес пропусна и това се оказа решително за Тотнъм.