В изключителен екшън участваха румънският Университатея Крайова и българина Антони Иванов (в игра до 75-ата минута) в състава и унгарският Хонвед в двубой от предварителните кръгове на Лига Европа - 0:0 в редовното време и 3:1 след дузпи.

Двата тима бяха завършили при 0:0 първата среща, заради което адреналинът в реванша беше в повече особено в последните минути.

Winbet - победата е емоция! (18+)

След 0:0 в 90-те минути и двете продължения напрежението се покачи в очакване на дузпите и към терена полетя ракета, която удари главния съдия. Мачът беше прекъснат за половин час, а четвъртият съдия изведе двата тима за изпълнение на наказателни удари за определяне на победител.

В тях отборът на Иванов се наложи с 3:1 след три пропуска на съперника от бялата точка.