Българският нападател Емил Ангелов се появи след почивката при загубата на Карабюкспор с 1:2 от Фенербахче в среща от 15-ия кръг на турската Суперлига. Грандът поведе набързо с 2:0 с попадения на Диего Лугано в 9-ата минута и на Алекс в 18-ата. Гостите обаче върнаха интригата в 47-ата минута чрез Еменике.

Ангелов се появи на терена на полувремето на мястото на Ясън Авджъ, а в 66-ата минута направи и най-добрата си атака. Българинът и авторът на гола Еменике разиграха двойно подаване, което изведе нигериеца на стрелкова позиция, но ударът му не затрудни вратаря Волкан Демирел.

Фенербахче събра 30 точки и излезе на 3-о място в класирането, само на 1 от шампиона Бурса, който е втори. Начело е Трабзонспор с 36, а Карабюкспор заема 8-о място с 21 точки./БЛИЦ