Емил Ангелов реализира първия гол за Денизлиспор, но тимът му изпусна победата срещу Касyмпаша и завърши 3:3. Така Бабангида и компания продължават да се отдалечават от спасителния бряг и са предпоследни в класирането на турската Суперлига.

Мачът от 27-ия кръг започна ужасно за Ангелов и съотборниците му, като само след седем минути тимът вече губеше с 0:2 след попаденията на Андре Мориц и Гьокхан Гюлеч. Обратът стартира българският нападател, който минута след гола на Гюлеч намали изоставането на своите.

Ангелов се разписа в 8-ата минута, а друг бивш играч на Литекс - Джемал Берберович изравни в 18-ата - 2:2. В 25-ата домакините вече водеха с 3:2, след като Биринчи вкара. През второто полувреме падна само един гол, който бе във вратата на Денизли за крайното 3:3. /БЛИЦ