Еспаньол и Депортиво (Ла Коруня) завършиха 1:1 в първи мач в испанската Примера дивисион за 2017 г. По-интересните събития се случиха след почивката, когато паднаха и двата гола. В 59-ата минута Емре Чолак центрира перфектно от корнер в наказателното поле и Селсо Борхес с глава откри резултата в полза на гостите - 0:1.

Отговорът на каталунците не закъсня. Само 4 минути по-късно бърза контраатака свари неподготвена отбраната на Супердепор и Морено реализира от няколко метра за 1:1.

Наситкът на Еспаньол след изравняването доведе само до няколко разбърквания пред вратата на гостите. Най-чистото положение пропусна Фелипе Кайседо. Малко преди края на мача Хуанфран от Депортиво беше изгонен за втори жълт картон.

Еспаньол е 9-и във временното класиране с 23 точки, тимът от Ла Коруня е 15-и със 17 т.

ВСИЧКО ЗА ИСПАНСКАТА ПРИМЕРА ДИВИСИОН -ТУК!