Анжи (Махачкала) записа нов успех в Премиер лигата на Русия. Тимът спечели с 2:1 срещу Волга в среща от 23-ия кръг. Победата дойде след попадения на две от най-големите звезди на домакините - Самуел Ето`о и Роберто Карлос, които бяха точни в 18-ата и 60-ата минута. Попадението на бразилеца обаче бе записано като автогол на Шуленин, в чийто крак топката рикошира преди да влезе във вратата. Преди това гостите бяха открили резултата чрез Плешан в още в 5-ата минута.

След успеха Анжи излезе на 4-а позиция във временното класиране с 40 точки. Лидер е Зенит с 46 точки, колкото има и ЦСКА Москва, на трето място е Динамо Москва с 44./БЛИЦ

Терек Грозни – Кубан Краснодар

Класиране след 23 кръг: 1.Зенит 46 точки, 2.ЦСКА Москва 46, 3.Динамо Москва 44, 4.Анжи 40, 5.Локомотив Москва 39 и др.