Евентуалният съперник на Левски във Втория предварителен кръг на Лига Европа Дъндолк загуби с 0:3 от Бохемианс в среща от 18-ия кръг на първенството на Ирландия. Дъндолк, който беше на 3-о място, допусна трето поредно поражение в първенството и с 28 точки се смъкна на 5-а позиция. Миналогодишните шампиони от Бохемианс събраха 29 точки и излязоха на 2-о място в класирането, с една по малко от лидера Сейнт Патрикс.

Мениджърът на Дъндолк Йън Фостър заложи на схемата 4-2-3-1, като единствен чист нападател бе Нийл Фен. Домакините от Бохемианс имаха повече възможности за гол преди почивката, но вратарят Грег спаси всичко. Пет минути след началото на второто полувреме Пади Мадън прониза вратаря на Дъндолк, след като защитниците не изчистиха топката след центриране на Грийн. В 81-ата минута Майкъл Макгауън от Дъндолк бе изгонен с червен картон заради груб фаул пред наказателното поле, а при изпълнението му Руидри Хигинс покачи на 2:0. В последната минута Гарет Макглин наказа нова грешка в отбраната на гостите и направи 3:0.

В Първия предварителен кръг Дъндолк играе с Гревенмахер (Люксембург), а победителят ще срещне Левски./БЛИЦ