Ейре и Словакия извъртяха самоубийствено равенство 0:0 в борбата за класиране на Евро 2012 в Полша и Украйна. С ремито помежду им Русия излезе като едноличен лидер в подреждането на Група "В", след като по-рано днес надигра с 1:0 Македония.

Мачът в Дъблин бе много напрегнат и предложи равностойна игра. В първите 10 минути на мача тимът на Джовани Трапатони осъществи натиск на славаците, но след това те изравниха гостите и започнаха да нападат доста повече срещу очевидно с липсващия самочувствие отбор на домакините. През втората част отново Словакия бе отборът, който владееше повече топката, но пък ирландците създадоха две фантастични възможности за гол от нищото, които не съумяха да реализират.

След равенстовто Ейре остана на второ място, а Словакия на трето място, като и двата тима имат по 14 точки.