Монако и Тотнъм завършиха 1:1 в мача си от втория кръг на група „J” в турнира Лига Европа. „Шпорите” от Лондон бяха по-активни през първата част и успяха да поведат с гол на Ерик Ламела (35). След почивката гостите продължиха да имат инициативата, но въпреки това не удвоиха преднината си, а допуснаха изравняване. Резервата на „монегаските” Сефан Ел Шаарави (81) се възползва от подаване на Набил Дирар и се разписа за 1:1. Фараона продължи да бъде деен до самия край, но Монако не съумя да направи пълен обрат. След равенството Монако е трети в групата с 2 точки, а Тонъм е начело с актив от 4 точки.

В другата среща от групата лидерът във временното класиране на азербайджанската Премиер Лига Карабах удари у дома белгийския гранд Андерлехт с минималното 1:0. Голът за успеха на домакините реализира бразилецът Ричард Алмейда (36) след асистенция на Рашад Садигов. С победата си Карабах излезе на второ място в групата с 3 точки. Андерлехт е на дъното само с 1 точка.