ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 2 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Съперникът на българския шампион Лудогорец в Европа - Фенербахче победи Хатайспор с 4:2 у дома в среща от деветия кръг на турската Суперлига.

Поражението бе първо за гостите през сезона и ги свали на шесто място в класирането, докато Фенербахче е лидер.

Себастиан Шимански откри резултата в полза на Фенербахче в 7-ата минута след асистенция на Душан Тадич, а в 15-ата минута Брайт Осави - Самюъл покачи на 2:0

Домакините стигнаха до трети гол в 39-ата минута, когато Един Джеко засече подаване в наказателното поле.

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

След почивката Хатайспор върна едно попадение благодарение на Фаузи Гулам в 55-ата минута, но съвсем скоро в 63-ата минута преднината на Фенербахче отново стана три гола след като Ирфан Кахведжи се разписа (4:1).

В 4-ата минута на добавеното време Раян Абид стреля силно от границата на наказателното поле и прониза Доминик Ливакович за крайното 4:2.

Следващият мач на Фенербахче е идния четвъртък от 19:45 часа срещу Лудогорец в среща от груповата фаза на Лигата на конференциите.