Бразилският голмайстор Роналдо отбеляза поредния си фантастичен гол за Коринтианс при успеха с 2:0 над Санто Андре в мач от 34-ия кръг на шампионата Бразилейро. Голмайсторът бе точен в 36-ата минута за 1:0, след като от над 20 метра с левия крак, след един от любимите му финтове, прати топката в горния ляв ъгъл на вратаря на гостите Ненека.

Това бе 22-и гол на Рони от 35 мача за Коринтианс от завръщането му в Бразилия през февруари след едногодишно отсъствие от терените заради тежка контузия на коляното и общо 11 в шампионата. В 75-ата минута Роналдо изработи и втория гол за отбора си. Той спря технично на гърди пред наказателното поле на противника и технично се опита да изведе своя съотборник, въпреки защитниците и рикошета в тях кълбото попадна в Дентиньо и той оформи крайното 2:0. Успехът изкачи Коринтианс на осмо място с актив от 49 точки./БЛИЦ

Витория - Авай 0:1

Класиране след 34 кръг: 1.Сао Пауло 59, 2.Палмейрас 58, 3.Фламенго 57, 4.Атлетико Минейро 56, 5.Крузейро 54 и др.