Албанските фенове предизвикаха прекратяването на мача между Кукеси и Легия (Варшава) от третия квалификационен кръг на Лига Европа. Това стана в 52-ата минута на срещата. Малка преди това Якуб Ржежняк вкара за 2:1 в полза на полския тим.

След това започна канонадата от трибуните. Словашкият халф на Легия Ондржей Дуда беше ударен в главата от камък и съдията Щефан Клоснер от Швейцария прекрати срещата. Дежурният делегат на мача взе решение двубоят да не се доиграе днес, но за момента няма яснота дали оставащите минути ще се изиграят утре. Очаква се глоба за албанския тим.

Неманя Николич даде аванс на гостите в 29-ата минута, а домакините изравниха чрез Фелипе Морейра Сантос в 49-ата. Само две минути след това Ржежняк възстанови предимството на Легия в резултата и започна канонадата от трибуните.