Феновете на Галатасарай създадоха красива и огнена атмосфера по време на контролата с Интер. Двубоят се игра в Бохум и завърши 0:0. Привържениците на турския гранд почти подпалиха стадиона и се наложи в 66-ата минута съдията да прекрати за кратко двубоя, докато се разсее пушекът от факлите и димките.
Само 20 секунди след началото Деян Станкович намери Уесли Снайдер, но той не успя да намери очертанията на вратата. В петата минута Лука Кастелаци също беше застрашен, но се справи. В осмата минута стражът на миланци трябваше да напусне на носилка заради удар в главата. В 38-ата минута Интер имаше добра възможност за гол. След комбинация между Кастайньос и Ето'о топката се удари в гредата. През второто полувреме бяха направени много смени, а двата отбора трудно създаваха положения.

Интер: Кастелаци (8 - Орландони), Ранокиа, Самуел (57 - Бианчети), Киву (16 - Калдирола), Нагатомо (57 - Фараони), Снайдер (57 - Лонго), Станкович (63 - Марига), Оби (77 - Кризетиг), Алварес (77 - Мунтари), Кастайньос (57 - Пандев), Ето'о