Двубоят от първия мач между ПАОК и Олимпиакос за полуфиналите на Купата на Гърция, бе прекратен в продължението на второто полувреме при резултат 1:2. Причината бяха феновете на солунския тим. Те започнаха да хвърлят факли и предмети по терена, недоволни от развоя на събитията и съдийските отсъждания, а някои привърженици дори нахлуха на терена. Жертва на феновете стана треньорът на гостите, който бе уцелен с бутилка вода в гърба.

Димитър Бербатов не игра в тази среща, тъй като все още лекува контузия.

На "Тумба" ПАОК поведе в 9-ата минута чрез Мак, който се отскубна между двама защитници и мушна топката между краката на вратаря на гостите.

Естебан Камбиасо изравни в 27-ата минута, след като с глава засече центриране от фаул вляво от наказателното поле.

Давид Фустер изведе Олимпиакос напред в 56-ата минута, след като получи топката на дузпата и разстреля вратаря на ПАОК.

В 89-ата минута Мак бе изгонен от игра и именно това изнерви обстановката и се стигна до размириците по трибуните.