Твенте и Цволе завършиха при равенство 1:1 в двубой от петия кръг на нидерландската Ередивизи, който се изигра на стадион „Де Гролш Весте“ в Енсхеде.

Българският национал Филип Кръстев стартира като титуляр за Цволе, като бе на терена до 87-ата минута, когато бе заменен от Елиано Райндерс.

Цволе успя да поведе на Твенте още в 8-ата минута, когато Дилан Венте се разписа за гостите. Твенте обаче успя да изравни в 64-ата минута чрез Сем Стайн. Домакините бяха по-активният от двата тима, като направиха късен натиск в търсене на пълния обрат, но отбраната на Цволе удържа.

Тимът на Филип Кръстев вече има 4 точки в актива си, като заема 12-о място във временното класиране, докато Твенте е 10-и с 5 точки.