Българският национал Филип Кръстев започна като титуляр за Цволе при загубата с 1:3 при гостуването на Фортуна Ситард в мач от 26-ия кръг на нидерландската Ередивизи.

Кръстев остана в игра до полувремето, когато бе заменен от Кай де Роой. Преди това, Фортуна Ситалд поведе в резултата в 37-ата минута с гол на Кай Сирхаус. Домакините удвоиха аванса си в 59-ата минута, когато Джъстин Лонвайк вкара след подаване на Огюзхан Озякуп. Алесио Да Круз вкара трети гол за Фортуна Ситард в първата минута от добавеното време, а две минути след това Цволе реализира почетно попадение, което бе дело на Ленарт Ти.

След тази загуба отборът на Филип Кръстев остава на 13-ото място във временното класиране на Ередивизи с 26 точки, докато Фортуна Ситард е 8-и с 34 точки на сметката си.