Финландия и Грузия не можаха да се победят и завършиха 1:1 в мач от Група „I” на световните квалификации от зона Европа.

През първото полувреме на „Олимпийския стадион” в Хелзинки тимовете не си вкараха гол. След почивката в 56-ата минута Гурам Кашиа се измъкна от отбраната на домакините и вкара за 0:1. Шест минути по-късно Финландия остана и с човек по-малко на терена, след като Ерьоменко получи втори жълт и съответно червен картон. Въпреки численото си превързходство грузинците не успяха да задържат преднината си и в 63-ата минута Каспер Хемелейнен изравни за 1:1. До края на сблъсъка нови попадения не паднаха и двата отбора поделиха точките.

След равенството Финландия спечели първата си точка и остава на четвъртото място в групата, докато Грузия се изкачи временно на втората позиция с 4 пункта. По-късно е другият мач от тази група между Беларус и Испания в Минск.