Флуминензе спечели с 4:1 като гост на Сао Пауло в дербито на 36-ия кръг на бразилското първенство. В 36-ата минута Гум с глава откри резултата за Флуминензе, но 10 минути след почивката си отбеляза нелеп автогол и изравни резултата. Малко след това домакините останаха с девет души на терена - Хандао и Ричарлисон бяха отстранени от игра заради груби нарушения между 63-ата и 70-ата минута. В 75-ата минута Конка се разписа и отново даде аванс за Флуминензе.

Три минути по-късно вратарят на домакините Роджерио Сени изби удар на Конка, но нападателят Фред бе точен при добавката и вкара трети гол за гранда от Рио де Жанейро. В 88-ата минута отново Конка с шут извън наказателното поле оформи крайния резултат 4:1 в полза на Флуминензе. Коринтианс сдаде първото място, след като направи само 1:1 като гост с Витория. Така лидер два кръга преди края на първенството е Флуминензе с 65 точки, втори е Коринтианс с 64, трети е Крузейро с 63, който би Васко да Гама с 3:1./БЛИЦ

Гремио - Атлетико Паранаензе 3:1

Класиране след 36 кръг: 1.Флуминензе 65 точки, 2.Коринтианс 64, 3.Крузейро 63, 4.Гремио 57, 5.Атлетико Паранаензе 56, 6.Ботафого 56