Франция победи с 1:0 Бразилия в контролна среща, играна в Париж. Единственото попадение реализира нападателят на Реал Мадрид Карим Бензема в началото на второто полувреме.

През първата част и двата отбора не създадоха кой знае колко чисти голови положения. Минути преди края на 45-те минути гостите останаха с човек по-малко, след като Ернанеш бе изгонен с директен червен картон. Халфът влезе грубо в краката на Карим Бензема.

В 54-ата минута Карим Бензема успя да открие резултата. Жереми Менес проби по дясното крило, центрира успоредно на голлинията, където нападателят на Реал Мадрид бе оставен непокрит и без проблеми прати топката във вратата. До края на мача французите отново бяха по-настойчиви, като най-основната опасност пред Жулио Сезар бе отново Бензема, но до нов гол не се стигна./БЛИЦ