Франция надделя над Русия с 4:2 в приятелска среща, играна в Париж при засилени мерки за сигурност.

Нголо Канте откри за "петлите" в 9-ата минута, когато бе изведен в наказателното поле на гостите след многоходова комбинация. Това беше неговото дебютно попадение за отбора.

Андре-Пиер Жиняк удвои с глава след пряк свободен удар в 38-ата минута .

В 56-ата минута Русия върна един гол, след като Александър Кокорин от дузпата засече пряк свободен удар в тяхна полза.

Димитри Пайе направи 3:1 в 64-ата минута с красив гол директно от поредния пряк свободен удар.

4 минути по-късно Юри Жирков намали на 3:2, когато получи в малкия пенал след пробив на гостите по левия фланг.

В 76-ата минута Кингсли Коман също вкара дебютно попадение за "петлите". Той бе изведен в наказателното поле на гостите, преодоля вратаря и с красив фалц от малък ъгъл оформи крайния резултат.