Френският национал Димитри Пайет вкара изключително красив гол за Олимпик (Марсилия) при победата с 2:1 над ПАОК в първи четвъртфинал на Лигата на конференциите.

В края на първото полувреме 35-годишният халф се намираше на границата на наказателното поле, когато от воле посрещна центриране от корнер и прати топката във вратата на гостите. Голът Пайет със сигурност е един от претендентите за №1 в евротурнирите през този сезон.

200 лв. Начален Бонус Спорт от efbet!

Попадението на бившия играч на Уест Хям припомни легендарния гол на Трифон Иванов във вратата на Уелс. На 14 декември 1994 г. българският национален отбор гостува в Кардиф в квалификация за Евро`96.

Още в петата минута „лъвовете“, тогава четвърти в света, отриват резултата. Красимир Балъков центрира след корнер, а от границата на наказателното поле Трифон Иванов посреща топката от воле, за да я прави във вратата на Невил Саутол. В крайна сметка България спечели с 3:0, след като Емил Костадинов и Христо Стоичков също се разписаха.