Норич и Фулъм не успяха да се победят и завършиха 1:1 на "Кероу Роуд" в двубоя си от третия кръг на турнира ФА Къп. Така те ще трябва да решат кой отбор да продължи в четвъртия кръг след преиграване на "Крейвън Котидж" в Лондон. Голмайсторът на Фулъм Димитър Бербатов не бе в групата за мача.

Дарън Бент (40) изведе гостите от Лондон напред в резултата след удар с глава. Това бе първо негово попадение от октомври насам. Секунди преди последния сигнал за първата част Робърт Снодграс (45) изравни след центриране на дебютанта Джош Мърфи.

След почивката най-чистото положение за гол се разкри пред Рики ван Волфсвинкел, но той пропусна да донесе победата за „канарчетата” и така двата отбора ще трябва да преиграват сблъсъка си.