Димитър Бербатов остана извън групата на Фулъм за мача срещу Норич в преиграването от 3-ия кръг на турнира за ФА. Вместо него беше предпочетен Дарън Бент, който водеше атаката. Първата среща, в която Бербатов също не взе участие, завърши 1:1. Тази вечер обаче Котиджърс бяха безкомпромисни и се наложиха с 3:0.

Мачът започна добре за гостите, които треснаха греда още във 2-ата минута. После обаче на терена имаше само един отбор – този на домакините. В 16-ата минута Бент завърши отлично светкавична контраатака. Той получи топката на точката на дузпата и прониза безпомощния вратар Марк Бън за 1:0. В 41-ата минута иранецът Ашкан Дежага опъна мрежата на гостите за втори път – 2:0. Неуморимият и този път Стив Сидуел фиксира крайното 3:0 в 68-ата минута.

В състава на Фулъм се завърна бранителят Бреде Хангеланд, който отсъстваше около три месеца заради тежка контузия, довела до операция. Холандският страж Мартеен Стекелембург пази, след като се възстанови от травма в глезена.

Норич е един от любимите съперници на Фулъм. Котиджърс вече имат 13 мача без поражение срещу “канарчетата”. Активът им е 9-4-0,
голова разлика 27:6.