Българският национал Николай Бодуров игра цял мач за Фулъм при трудната домакинска победа над Рединг с 2:1 в среща от 26-ия кръг на английската Чемпиъншип.

През първото полувреме в 33-ата минута Бодуров получи жълт картон за игра с ръка, а след почивката в 55-ата минута неговият съотборник Александър Качаниклич изведе Котиджърс напред в резултата. Осе минути по-късно Павел Погребняк изравни за 1:1. Победният гол за лондончани падна в последните секунди на даденото от съдията 3-минутно продължение на срещата, а негов автор стана костариканският национал Брайън Руис, заменил в 78-ата минута първия голмайстор Качаниклич.

След успеха си Фулъм се изкачи на 15-о място във временното класиране с 31 точки. Рединг е на 18-а позиция с 30 точки. Лидер в подреждането е Борнемут с 51 точки, следван от Ипсуич с 50, Дарби Каунти с 48, Мидълзбро с 47, Брентфорд с 46 и Уотфорд с 46 на шестата позиция, последната даваща право на участие в плейофите след края на сезона.