Фулъм и Уигън завършиха 2:2 в мач от 42-ия кръг на английската Чимпиъншип. Рос Макормак даде аванс на домакините още в 4-ата минута. Бившият английски национал Джърмейн Пенант изравни в 22-ата. „Котиджърс” отново поведоха в 36-ата минута с гол на Мат Смит. Джейсън Пиърс възстанови равенството с гола си в 69-ата минута.

Българският национал Николай Бодуров пропусна срещата заради контузия. 28-годишният бранител още не е възстановен от травмата, която получи при загубата с 1:4 от Брентфорд на 3 април. Четири дни след това той пропусна равенството 1:1 с Чарлтън.

След ремито и двата тима остават в дъното на класирането. Фулъм заема 20-о място с 43 точки, Уигън е 22-ри с 36 и заема едно от трите места, които пращат отборите в долната дивизия. На спасителната зона е Родъръм с 43 точки.