Съперникът на ЦСКА в Група „Е” на Лига Европа Фулъм се отърси от слабия си старт на мача и победи Блекбърн с класическото 3:0 в отложен мач от втория кръг на Висшата лиг

Гостите, които бяха отново бяха без своя мениджър Сам Алърдайс, на когото предстои операция на сърцето, доминираха през първите 40 минута на мача, когато в 43-ата минута бяха изненадани от Ерик Невланд. Норвежецът превърна в гол асистенция на Деймиън Дъф.

Попадението вдъхна кураж на Фулъм и в 67-ата минута бившият играч на Блекбърн Дъф записа още една асистенция. Този път голмайстор бе Клинт Демпси.

Две минути преди края на мача американецът се разписа още веднъж, когато центриране на Саймън Дейвис го намери непокрит в наказателото поле на Блекбърн./БЛИЦ