Халфът на Фламенго Жоао Гомес шокира цял стадион, след като показа мъжките си атрибути по време на мача с Гремио (1:0).

20-годишният футболист направи пропуск за тима си, а в яда си вдигна гащетата си прекалено високо. Именно заради това всички успяха да видят интимните му части.

Единственото попадение в мача беше реализирано от Бруно Енрикес в четвъртата минута на добавеното време, а победата остави Фламенго с шансове за битката за титлата в бразилската Серия „А“.

Winbet - на един клик разстояниe! (18+)

Тимът от Рио де Жанейро в момента е втори в класирането, като изостава на осем точки от Атлетико Минейро. До края на сезона остават четири кръга.

Тази вечер Жоао Гомес и съотборниците му се изправят срещу Палмейрас във финала на Копа Либертадорес (южноамериканският вариант на Шампионската лига).