Българският защитник на Дънди Костадин Гаджалов започна титуляр в градското дерби с Дънди Юнайтед, но се наложи да бъде рано заменен поради контузия в рамото. Двубоят от 31-ия кръг на Висшата лига в Шотландия завърши 2:2.

Гаджалов започна титуляр, но в 16-ата минута беше сменен от Томас Конрад. Българинът се сблъска със съперник и контузи рамото си. Първоначално Гаджалов стисна зъби и опита да продължи да играе, но силните болки не му позволиха да остане на терена.

Дънди водеше с 2:0 на почивката след попадения на Кейн Хемингс. Голмайсторът на тима вече има 22 гола от началото на сезона. В началото на второто полувреме Били Маккей намали от дузпа, при която вратарят на Дънди Скот Бейн получи червен картон. Юнайтед стигна до драматично изравняване в 91-ата минута, когато отново Маккей се разписа след удар с глава.

След равенството Дънди е седми с 37 точки, а Дънди Юнайтед е на последната 12-а позиция с 21 точки.