Българският защитник Костадин Гаджалов игра на висота и във втория си мач за ФК Дънди - гостуването на Абърдийн, който е лидер в шотландската Висша лига. Двубоят от 22-ия кръг завърши наравно 3:3, като Гаджалов и съотборниците му само могат да съжаляват, че не си тръгнаха с трите точки.

До 87-ата минута ФК Дънди водеше с 3:1 и успешно се противопоставяше на домакините. Започналият титуляр Костадин Гаджалов имаше заслуга за първия гол на тима си, а в 88-ата минута беше сменен от германеца Томас Конрад. Мината по-рано Абърдийн намали на 2:3 с попадение от спорна дузпа, а точката за домакините дойде след гол във втората минута на добавеното време, когато българинът вече не беше на терена.

След равенството Абърдийн запази лидерството с 46 точки, само на 1 пред втория Селтик, който днес спечели с 2:0 срещу Хамилтън. ФК Дънди с Костадин Гаджалов е осми с 26 точки.

В гостуването на бившия отбор на Илиян Киряков бившият защитник на Добруджа получи жълт картон в 44-ата минута.