Грандовете Бешикташ и Галатасарай направиха равенство 3:3 в мач от 2-ия кръг на турската Суперлига. Двубоят се игра на стадиона на “орлите” “Иньоню”. Домакините от Бешикташ допуснаха изравняване 4 минути преди края.

Фелипе Мело от Галатасарай си вкара автогол в 8-ата минута и “черно-белите” поведоха с 1:0. В 20-ата минута “жълто-червените” изравниха след попадение на Йохан Елмандер. До края на полувремето двата тима си вкараха по още един гол. За домакините се разписа словашкият национал Филип Холошко в 43-ата, а само две по-късно Юмют Булут изравни за 2:2.

В началото на второто полувреме Холошко отново изведе "орлите" напред. Този път авансът на Бешикташ се запази повече време. В 86-ата минута Селджук Инан възстанови равенството от дузпа и оформи крайното 3:3./БЛИЦ