Борис Галчев излезе титуляр при победата на Динамо (Букурещ) над Турну Северин с 4:2 в мач от 18-ия кръг на румънската Лига 1.
Бившият полузащитник на ЦСКА и Пирин (Блг) се представи силно и получи добри оценки за играта си. В 57-ата минута Галчев бе “декориран” с жълт картон след груб фаул срещу съперник. Гостите изненадващо поведоха в 15-ата минута с гол от дузпа на Неаша.

Динамо обаче скоро след това успя да изравни резултата след попадение на Козмин Матей (34). Секунди след почивката Йонел Данчулеску вкара за 2:1, а Мариус Алексе наниза поредния си гол от дузпа в 51-ата минута. Мариус Тукудеан направи преднината на Динамо комфортна малко по-късно.

Французинът Жоел Томас фиксира крайното 4:2 в 80-ата минута. Заради мразовитото време на трибуните мръзнеха едва стотина от най-верните фенове.