В мач от група F в турнира за Купата на Африканските нации Мали и Гамбия завършиха 1:1. В 79-ата минута Коне беше точен за Мали, но в последната минута на мача Бароу възстанови равенството.

Муса Дженепо стреля опасно с глава, но топката не намери целта в 18-ата минута на срещата. Футболистите на Гамбия създадоха няколко опасни атаки към вратата на Мали, нацелиха и две греди, но гол така и не падаше.

В 60-ата минута на мача Адама Траоре стреля доста добре, но Жоб спаси с вещина. Пет минути по-късно и Айдара пробва мерника си от пряк свободен удар, но отново вратарят беше на ниво.

Мали откри резултата с гол в 79-ата минута от дузпа, която беше реализирана от Ибрахима Коне.

В 88-ата минута Гамбия получи правото да изпълни дузпа, която беше отсъдена за игра с ръка на бранител на Мали. Ситуацията беше разгледана и с помощта на ВАР. Муса Бароу застана зад топката и прати топката в мрежата.