Бившият футболист на "Левски" Гари Родригес игра половин час за равенството 0:0 на Елче като домакин на Бетис.

Холандецът се появи в игра през втората част на мястото на Ману дел Морал и опита опасен удар минута по-късно.

Родригес пропусна още едно положение в 76-ата минута, когато засече центриране отдясно, но вратарят на Бетис спаси удара му.

Бившият играч на "Левски" пропусна да изведе тима си напред в резултата и в 83-ата минута, когато стреля над вратата от удобна позиция.

ИСПАНИЯ ПРИМЕРА ДИВИСИОН, 28 КРЪГ
14.03.14
22:00 ч.
Хетафе – Гранада 3:3
1:0 Чиприан Марика (7), 1:1 Иван Санчес (35), 2:1 Лисандро Лопес (39), 2:2 Юсеф Ел Араби (62), 3:2 Анхел Лафита, 3:3 Юсеф Ел Араби (77)
Райо Валекано – Алмерия 3:1
1:0 Буено (38), 2:0 Хоакин Ларивей (57), 2:1 Сориано (72), 3:1 Хоакин Ларивей (77)

Реал Сосиедад – Валенсия (F +)
Баланс: 125 мача, 40 победи за Реал Сосиедад, 31 равенства, 54 победи за Валенсия