Газиантепспор с Ивелин Попов в състава си завърши 2:2 с Бешикташ в реванша от 1/2-финалите за Купата на Турция. В първия мач, в който Попето не игра, "орлите" спечелиха с 3:0 и така с общ резултат 5:2 се класираха на финала. Съперник на Бешикташ в битката за трофея ще бъде Генчлербирлиги или Истанбул ББ, които завършиха 1:1 в първата среща, а утре играят реванш.

Попов игра 90 минути в днешния мач, но не успя да помогне на тима си да стигне до победата. Домакините поведоха в 5-ата минута с гол на Адън, но гостите изравниха с попадение на Симао от дузпа в 33-ата.

Уго Алмейда даде гол аванс за Бешикташ в 49-ата след асистенция на Рикардо Куарешма. Адън изравни резултата за Газиантепспор в 68-ата минута, но до края не падна ново попадение и равенството 2:2 остана непроменено. /БЛИЦ