Българският национал Ивелин Попов бе титуляр за Газиантепспор при победата с 3:2 над Анкарагюджю. Мачът бе от 28-ия кръг на Суперлигата в Турция.

За Газиантепспор това бе 14-и успех от началото на сезона. "Соколите" остават на 4-ото място с 49 точки, с 6 повече от петия Кайсериспор. Четвъртата позиция дава право на Ивелин Попов и съотборниците му на участие в квалификациите за групите на Лига Европа. Анкарагюджю пък е на 12-ата позиция с 33.

В днешната среща Попето бе на терена до 57-ата минута, когато бе заменен от Соса. До този момент гол все още не бе паднал. Секунди след напускането на Ивелин Попов домакините откриха резултата. Олджан Адън вкара със свиреп шут - 1:0. Само 120 секунди след това младата звезда на Газиантепспор - Дженк Тосун удвои преднината на домакините - 2:0.

Пет минути по-късно Ян Райнох намали с глава за гостите. Отново Дженк Тосун обаче покачи на 3:1 преди Йозгюр Чек да оформи крайното 3:2. /БЛИЦ