Краснодар и Газовик (Оренбург) завършиха 3:3 в мач от 13-ия кръг на руската Висша лига. Бившият футболист на Левски Жоазиньо излезе титуляр за домакините, а Благой Георгиев - за гостите. Бившата звезда на Славия остана на игрището до 56-ата минута, когато беше заменен от Сергей Нехайчик.

Срещата започна по перфектен начин за домакините, които дръпнаха с 2:0 до 11-ата минута. Маурицио (9) и Ари (11) вкараха головете, но гостите рано "върнаха" интригата. Сергей Бреев намали в 15-ата минута, а в 21-ата Владимир Поляков изравни - 2:2. Само 9 по-късно отново Поляков направи обрата пълен - 2:3. Играчите на Краснодар не успяха дълго време да излязат от шока. Секунди преди почивката те останаха с 10 души на терена, след като Ебуе Куаси получи директен червен картон. В 73-ата минута Маляк от Газовик беше изгонен и съставите останаха с равен брой играчи на терена. Александър Мартинович се разписа за 3:3 скоро след това и спаси домакините от неочаквана загуба.

Краснодар е на пето място във временното класиране с 21 точки, а новакът от Оренбург е 12-и с 11 т.