Ал Хилал надви Интер Маями с 4:3 в мач от приятелския турнир Riyadh Season Cup, въпреки че два гола за американците реализира аржентинската звезда Лионел Меси.

Саудитският клуб шокира гостите с 2:0 още преди да е изминал четвърт час игра. В 10-ата минута Александър Митрович даде аванс на домакините след асистенция на Сергей Милинкович-Савич. Три минути след това Абдула Ал Хамдан удвои аванса им.

Новото попълнение на Интер Маями Луис Суарес върна един гол за американците в 34-ата минута, но минута преди края на редовното време на първата част Майкъл върна аванса от два гола на Ал Хилал.

Тимът от Маями стигна до 3:3 в рамките на минута в началото на втората част. Първо Лионел Меси се разписа от дузпа в 54-ата минута, а 60 секунди по-късно аржентинецът даде страхотен пас на Дейвид Руис, който се разписа за 3:3. Ал Хилал стигна до успеха в 88-ата минута с гол на бившия играч на Барселона Малком.