Българският футболист Цветан Генков вкара третия си гол за сезона за Висла Краков, но това не бе достатъчно за успех над Корона Киелце. Двата отбора завършиха 1:1 в мач от 11-тия кръг на полската Екстракласа.

Генков откри резултата в 26-а минута, когато се възползва от центриране на Лукаш Гаргула и с глава прониза вратаря. До края на двубоя българинът бе много деен, но не успя да запише ново попадение на сметката си.

Още през първото полувреме Корона остана с 10 души, след червен картон на Янота, а в 83-ата домакините останаха с още по-оскъден състав, след като и Йованович бе изгонен.

Така се стигна до третата минута от добавеното време, в която с прецизен удар Мачией Коржим донесе точката за Корона.

В класирането Висла е на 11-о място с 12 точки, а Корона е точно зад тях със същия актив.