Нападателят на националния ни отбор Цветан Генков дебютира за новия си отбор Висла (Краков). Бившият голмайстор на Локомотив (София) игра едно полувреме при загубата на полския тим с 0:2 от Молде. Генков и останалите му съотборници се изправиха срещу легендарния бивш играч на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер, който прохожда в треньорската професия начело на Молде. Българинът обаче няма да се запомни кой знае с какво на терена и още на почивката бе сменен, а на негово място се появи Мачей Журавски.

В началото на мача нашият нападател направи няколко хубави атаки, но не затрудни защитата на Молде. В 30-ата минута официалният сайт на Висла отбелязва, че Генков е събул една от обувките си, с което оставил впечатления от изявите си. Головете за Молде реализираха Диуф и Екрем през второто полувреме. Това бе трета поредна загуба за Висла в предсезонните контроли.