Българският национал Цветан Генков игра 30 минути за Висла (Краков) при загубата с 1:4 като гост на Фулъм в мач от група “К” на Лига Европа. Нападателят се завърна в игра, след като около месец лекува травма. Генков се включи добре и в 72-ата минута стреля опасно с глава, но топката мина на сантиметри над гредата.

Деймиън Дъф откри резултата в полза на английския тим в петата минута. Само четири по-късно Андраж Кирм изравни. Последваха две попадения на Анди Джонсън в 30-ата и 57-ата минути, които гарантираха успеха на лондончани. В 79-ата минута Стив Сидуел оформи крайното 4:1.

В другия мач от групата Твенте с Николай Михайлов на вратата победи с 3:2 Одензе. Холандците са лидери в класирането с 10 точки, следват Фулъм със 7, Одензе и Висла с по 3./БЛИЦ