Цветан Генков вкара два гола за Денизлиспор при победата с 5:1 като домакин на Ордуспор в мач от 31-ия кръг на Първа турска дивизия.

Българският нападател откри резултата още в четвъртата минута, а в 56-ата оформи класическия аванс на отбора си. Само пет минути преди второто му попадение автогол си вкара Асм Чан Чайкран. Гостите намалиха до 1:3 чрез Хюсеин Кудай в 59-ата. Но последваха нови два гола за Денизли. Този път точен бе Сенол Акин в 63-ата и в 86-ата.

Благодарение на успеха Денизли запази шанс да не изпадне, като е предпоследен с 27 точки - на само две от спасителната 15-а позиция. Манисаспор обаче е със среща по-малко. Ордуспор пък е изпаднал отдавна, заемайки последното място с едва 11 точки.