Нападателят на националния ни отбор Цветан Генков вкара първия си гол за Висла (Краков). Полският тим обаче отпадна на четвъртфиналите за Купата след драматично равенство 2:2 срещу втородивизионния Подбескидзие. Генков се разписа за 2:0 в 53-ата минута и по всичко изглеждаше, че гостите ще вземат сладък реванш за изненадващата загуба с 0:1 у дома преди две седмици. Подбескидзие обаче се добра до две попадения, които им осигуриха място на полуфиналите.

В 25-ата минута Данчик от домакините си вкара автогол, а в началото на второто полувреме Генков надбяга защитата след подаване на Меликсон и технично прати топката в долния ляв ъгъл на вратата. Висла допусна изравняване в 75-ата минута с гол на Гьорклевич./БЛИЦ