Денизлиспор победи Аданаспор с 2:1 в мач от турската Първа дивизия. Цветан Генков наниза един от головете за домакините - негов първи в Турция. Бившият български национал откри резултата още в 4-ата минута и остана на терена цял мач. В 88-ата минута юношата на Локо (Мз) получи жълт картон за задържане на Тефик Алтъндаг.

Другият българин в Денизлиспор - Илиян Йорданов, също започна като титуляр, а в 57-ата минута беше сменен от Хакан Атеш. Именно резервата донесе успеха на Денизлиспор с точен удар в 90-ата минута. От 52-ата минута гостите играха с 10 души заради червен картон. Денизлиспор вече има 11 точки и се изкачи на 12-о място във временното класиране. Съперниците им от днес пък са 13-и с 9 точки.
Николай Димитров игра цял мач за Манисаспор при победата с 1:0 над Ордуспор.