Българският национал Георги Костадинов се завърна в игра за АПОЕЛ (Никозия), който загуби с 1:2 при визитата си на АЕК (Ларнака) в директния мач за първото място в елита на Кипър.

Анхел Гарсия даде аванс на домакините още във втората минута на срещата. В 59-ата  Имад Фараж удвои аванса на тима от Ларнака. Маркиньос върна едно попадение за АПОЕЛ в 88-ата минута, но това се оказа недостатъчно.

Георги Костадинов, който не бе играл от края на декември заради контузия, бе титуляр и остана на терена до последната минута. Бившият нападател на Манчестър Юнайтед Федерико Македа направи дебют за АПОЕЛ, появявайки се на терена в 64-ата минута.

С успеха АЕК задържа първото място и събра 50 точки на върха, докато АПОЕЛ е втори с 46.