Бившият национал Георги Миланов започна като титуляр за Динамо (Букурещ) при победата с 2:1 над лидера в румънската Лига 1 Университатя (Крайова). Всички попадения в мача от седмия кръг паднаха преди почивката, а „кучетата“ завършиха с девет души на терена.

Резултатът беше открит в полза на Динамо още в първата минута, когато точен беше Ахмед Бани. В 42-ата минута Еди Гнахоре удвои, а минута преди края на първото полувреме Елвир Колич върна едно попадение за гостите.

Георги Миланов остана на терена до 77-ата минута, когато беше заменен от Разван Патрике. Още в 58-ата минута Динамо остана с човек по-малко, след като Максим Сивис получи червен картон. Осем минути преди края и Хосуе Хомауо беше изгонен от терена и остави „кучетата“ с девет играчи.

Университатя (Крайова) е лидер в класирането с 14 точки, на две пред Динамо (Букурещ). Следват Университатя (Клуж) и Оцелул с по 12, които имат мач по-малко.